Postupci- višednevna izvanučionička nastava

Obrazac javnog poziva za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave za učenike osmog razreda.

Napomena: Obrazac je zajednički za OŠ Jelsa i OŠ Petra Hektorovića Stari Grad te se objavljuje na mrežnim stranicama obiju škola.

Na sastanku povjerenstva koji je održan 27.12.2019.g. u Osnovnoj školi Jelsa od pristiglih pet ponuda odabrane su tri:

1. Magellan

2. Kvarner Express

3. F-tours

Pozivamo predstavnike agencija na predstavljanje ponuda 15.1.2020.g. u 15:30 u OŠ Jelsa.

Na roditeljskom sastanku održanom 15.1.2020.g. odabrana je agencija F-tours.

Obrazac javnog poziva za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave za učenike četvrtih razreda.

Na sastanku povjerenstva koji je održan 10.2.2020.g. u Osnovnoj školi Jelsa  pristigle su tri ponude koje će biti predstavljene roditeljima:

1. Magellan

2. Perla

3. F-tours

Pozivamo predstavnike agencija na predstavljanje ponuda roditeljima 17.2.2020.g. (ponedjeljak) u 15:00 u OŠ Jelsa.