Autor: Dinka Račić, 6. 6. 2017.

Radovi mladih autora iz Hrvatske opet su postigli zapažen uspjeh: medaljom „Ruža Lidica“ nagrađena je kolekcija fotografija Hrvatskog fotosaveza koju čine fotografije Marijane Buratović (OŠ Jelsa), Marte Grabić (OŠ Jelsa), Benjamina Peronje (OŠ Jelsa), Josipe Tepić (OŠ Petra Hektorovića Stari Grad) i Dijane Tot (OŠ Domašinec). Medaljom „Ruža Lidica“ nagrađena je i Nina Stanić (OŠ Mejaši, Split).

Nagrađeni su također i Fran Šandor (diploma) iz OŠ Ivana Kukuljevića, Belišće i Nea Pohižek (diploma) iz Fotokluba Valpovo.

Čestitamo svima koji su radili s našim učenicima. To su: voditeljica programa za mlade Hrvatskog fotosaveza Zlata Medak, tajnik Hrvatskog fotosaveza Predrag Bosnar i naši učitelji Vinko Tarbušković i Katija Barbić.