Poštovani roditelji,

Prijava školskih obveznika podnosit će se elektronskim putem na obrascu PRIJAVA za predupis - poveznici koja će biti aktivna u razdoblju

od 7. do 17. veljače 2022. godine

Prijavu je potrebno izvršiti prema upisnom području škole objavljenom na web stranici Upravnog odjela za prosvjetu, kulturu, tehničku kulturu i sport SDŽ i web stranicama osnovnih škola u SDŽ.

djeca rođena od 1. travnja 2015. do 31. ožujka 2016. godine

djeca kojima je za šk. god. 2021./2022. rješenjem odgođen upis u prvi razred osnovne škole

Iznimno u prvi razred osnovne škole mogu se upisati i djeca rođena od 1. travnja 2016godine do 31. prosinca 2016. za koju roditelji odnosno staratelji žele ostvariti pravo na prijevremeni upis u prvi razred osnovne škole.

Dijete se prijavljuje za upis u školu prema prebivalištu / boravištu, odnosno upisnom području škole (matična škola) u kojoj se i obavlja provjera spremnosti djeteta za upis (testiranje i liječnički pregled ) sukladno dogovoru sa roditeljem.

O točnom terminu testiranja u školi bit ćete obaviješteni putem predškolske ustanove.