DODJELA ZELENE ZASTAVE I CERTIFIKATA

U petak 13.05.2011. održana je 11. Konferencija međunarodnih EKO – škola u Zagrebu u Gastro Globusu na Zagrebačkom velesajmu. Tom prigodom proglašena je nova generacija EKO -  škola uključujući i našu školu OŠ Jelsa.

Ovom svečanom događaju prisustvovale su ravnateljica Žanja Draganić i koordinatorica Željana Slaviček. Nacionalni koordinator i Predsjednik udruge „ LIJEPA NAŠA“ doc.dr.sc. Ante Kutle, istaknuo je da je međunarodni program EKO – škola u koju smo se i mi uključili: „Najpriznatiji model odgoja i obrazovanja za okoliš i održivi razvoj u svijetu“.

Uručujući certifikat i Zelenu zastavu Ravnateljici Žanji Draganić istakao je da se ovo priznanje smatra najvećim priznanjem što ga na međunarodnoj razini može steći neka škola za svoj ekološki angažman.

Čestitam svim koordinatorima: Željani Slaviček, Jelki Ostojić i Anti Viskoviću, te svim učenicima i učiteljima koji su svojim angažmanom pridonijeli stjecanju Zelene zastave.