Autor: Ana Miljak, 13. 3. 2014.

Tvrtka Henkel Croatia d.o.o. je u suradnji sa udrugom Lijepa naša, za članice međunarodne mreže Eko-škola  objavila natječaj "ZAJEDNO ZA NAŠE ČISTO, PLAVO MORE”, a prvoplasirani iz svake kategorije će dobiti i novčanu nagradu za buduće školske aktivnosti.

Prvonagrađeni u kategorijama dječjih vrtića i srednjih škola su Dječji vrić Bakar- objekt Fijolica i Srednja škola Gračac.

U kategoriji osnovnih škola, dobitnica je OŠ JELSA s projektom "Plastična morska priča"!